Hakkımızda

Stoker – Türkiye'nin en büyük Online Masa ve Sandalye Üreticisi

 

Eviniz sürekli bir değişim içinde ve insanlar büyümeyi hiç durduramıyor. Aynı şey bizim içinde geçerli. 2015 yılında başladğımız bu yolda, şuan Türkiyenin 81 iline Stoker markası altında en trend, en modern, en konforlu masa ve sandalyerimizi  siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. 

  Kurulduğumuz günden bu yana amacımız; ürünlerimizde Anadolumuzun güzel insanlarının sıcaklığını hissettirerek, sahip olduğu tasarım ve bilgi gücüyle pazarda trendleri takip eden değil, trendleri beliryen bir çizgide olmuştur. Bu çizgimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler evlerinizin mutfak ve salonlarını, iş yerlerlerinizi geliştirirken ve yenilerken bizde, sizlerle beraber Stoker markamızı yenilemeye geliştirmeye devam edeceğiz.
 

 

  • Müşterilerimiz olarak her zaman güvenilir, hızlı kişisel hizmet alacaksınız.

  • Yüzlerce Stoker ürünü arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

  • Daha önce bizimle alışveriş yaptınız mı? Önceki tüm satın alma işlemleri, eskisi gibi aynı garanti ve koşullara sahiptir. Ürünlerimizin garantili olduğunu unutmayın.

  •  

Tasarımın kişisel olduğunu anlıyoruz. Nerede oturduğunuz değil, yaşadığınız deneyimler, evinizi doldurduğunuz insanlar ve orada yarattığınız anılarla ilgili.

 

Anılar evinizdeki nesnelerde yaşar. İster Stoker yemek masa takımınızda geçirdiğiniz güzel bir akşam yemeği, ister sabah bir fincan çayınız için konforlu bir Stoker salon ve mutfak sandalyelsi deneyimi. Stoker tarzı bir yaşam, Stoker tasarımı ile birlikte, bir evi ev haline getiren bu küçük detaylar sayesinde üretilmiştir. Bu yaşam tarzını sizinle paylaşmak istiyoruz. Önceliğimiz, her anınızda bizimle bir müşteri olarak güvende hissetmenizi sağlamaktır. Sitemizi ilk kez ziyaret ettiğiniz andan, sipariş edilen ürünlerin evinizin veya işyerinizin bir parçası haline gelmesine kadar, sevdiğiniz ve paylaşmaktan gurur duyduğunuz bir tasarım yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Stoker - Trend Takip Etmez, Trend Yaratır.

STOKER

Stoker modern tasarım geleneği tüm dünyada benimsenmiştir ve eşsiz bir yaşam biçimi sunmaktadır. İşlevsel sadelik ve zamansız güzellik, insanların buluştuğu ve anların paylaşıldığı bir yaşam biçimini şekillendirir.

 

Bir yardıma ihtiyacınız mı var? [email protected] veya 0850 303 66 01 nolu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Çerez Kullanımı